Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Dwóch mężczyzn zatrzymanych przez policjantów - jeden był poszukiwany, drugi miał narkotyki
Dwóch mężczyzn zatrzymali wczoraj policjanci z Zambrowa. Jeden był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności, drugi miał narkotyki.
-
(NIE)TRZEŹWY PONIEDZIAŁEK W POWIECIE ZAMBROWSKIM
Wczoraj policjanci z zambrowskiej drogówki zwracali szczególną uwagę na trzeźwość kierowców. Głównym celem akcji była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zapobieganie tragediom na drogach. Z 700 przebadanych kierowców dwóch zdecydowało się wsiąść za kierownicę po alkoholu.
-
Dwaj poszukiwani mężczyźni oraz dwaj mężczyźni z narkotykami zatrzymani przez zambrowskich policjantów
Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości oraz dwóch, którzy posiadali narkotyki. Obaj usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków mniejszej wagi. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do roku pozbawienia wolności.
-
Dwóch nieodpowiedzialnych kierowców zatrzymanych przez zambrowskich policjantów
Dwóch nieodpowiedzialnych kierowców zatrzymali policjanci z zambrowskiej drogówki. Pierwszy z nich przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym powyżej 50 kilometrów na godzinę, a drugi kierował Volkswagenem mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.
-
KRYMINALNI ZABEZPIECZYLI BLISKO 250 GRAMÓW AMFETEMINY
Zambrowscy policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca Zambrowa podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jednej z piwnic bloku funkcjonariusze ujawnili blisko 250 gramów amfetaminy. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.
-
Zwolnij - niebezpieczny punkt!
Biuro Ruchu Drogowego KGP wspólnie z firmą Yanosik SA, od 1 czerwca do 30 września 2026 r., prowadzi ogólnopolską akcję informacyjno-edukacyjną pn. „Zwolnij - niebezpieczny punkt!”. Celem działań jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach poprzez ostrzeganie kierowców o miejscach szczególnie niebezpiecznych oraz przypominanie o konieczności dostosowania prędkości do warunków ruchu.
-
Schowali się w altance bo mieli narkotyki
Trzech mężczyzn schowało się do altanki na widok patrolujących okolicę dzielnicowych z Posterunku Policji w Rutkach. Podczas interwencji policjanci znaleźli ponad 8 gramów marihuany, a jej właścicielem okazał się 21-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego, który usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
-
Poszukiwany 43-latek zatrzymany przez zambrowskich policjantów
Zambrowscy policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca Zambrowa, który był poszukiwany do odbycia kary 7 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia trafi do zakładu karnego.
-
Kierował pod wpływem narkotyków, a pasażerowie mieli je przy sobie
Zambrowscy policjanci interweniowali wobec mężczyzny spożywającego alkohol w miejscu publicznym, a doprowadziło to do ujawnienia narkotyków oraz kierowcy, który prowadził samochód pod ich wpływem.
-
ODDZIAŁ O PROFILU MUNDUROWYM Z WIZYTĄ W KOMENDZIE
Zambrowscy policjanci gościli uczniów oddziału o profilu mundurowym Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie. Uczniowie mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat pracy w zawodzie policjanta, a także obserwować ją od strony praktycznej.
-
Czujność policjantów z drogówki zapobiegła tragedii
Policjanci zambrowskiej drogówki, którzy prowadzili kontrolę prędkości na drodze krajowej nr 63, zauważyli starszą kobietę idącą w koszuli nocnej i kapciach. Seniorka była zdezorientowana i nie potrafiła powiedzieć jak się nazywa, ani dokąd zmierza. Dzięki reakcji funkcjonariuszy bezpiecznie wróciła do domu.
-
Dzielnicowy zatrzymał poszukiwanego 44-latka
Zambrowski dzielnicowy zatrzymał 44-letniego mieszkańca Zambrowa poszukiwanego do odbycia 89 dni kary pozbawienia wolności za posiadanie substancji odurzających.
-
Zmiana w przepisach - obowiązkowa jazda w kasku
Od 3 czerwca 2026 r. wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Rowerzyści, kierujący hulajnogą elektryczną lub UTO (urządzenie transportu osobistego) do 16. roku życia będą mieli obowiązek używania kasków ochronnych.
-
"Wpadł" z narkotykami podczas interwencji
Policjanci z Zambrowa zatrzymali 19-letniego mieszkańca miasta, który nocą krzyczał, biegał po okolicy i wchodził na śmietniki. W jego saszetce funkcjonariusze znaleźli mefedron.
-
Zapraszamy na V Ogólnopolskie Zawody Policyjnych Patroli Rowerowych
Już w czwartek 28 maja w Radziłowie startują V Ogólnopolskie Zawody Policyjnych Patroli Rowerowych. Zawody patronatem honorowym objął Komendant Główny Policji generalny inspektor Marek Boroń oraz Marszałek Województwa Podlaskiego Łukasz Prokorym. O tytuł najlepszego „policyjnego patrolu rowerowego 2026 roku” walczyć będzie 17 dwuosobowych zespołów reprezentujących wszystkie garnizony Polska Policja. Niech wygra najlepszy!