Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Dwóch poszukiwanych zatrzymanych jednego dnia
Dwóch poszukiwanych mężczyzn zatrzymali zambrowscy policjanci. 25 - latek i 62 - latek mieli odbyć kary pozbawienia wolności za nieopłacone zasądzone grzywny.
-
114 KILOMETRÓW NA GODZINĘ POZA OBSZARZEM ZABUDOWANYM
Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy Mercedesa, który poza obszarem zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość powyżej 50 kilometrów na godzinę. 41-latek został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, a na jego konto trafiło 13 punktów.
-
Wpadli bez uprawnień, bo przekroczyli prędkość
Dwóch kierowców zatrzymanych podczas kontroli drogowych będzie odpowiadać przed sądem. Jeden z nich nigdy nie posiadał prawa jazdy, drugi prowadził samochód mimo cofniętych uprawnień. Obaj zostali zatrzymani, bo przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym.
-
Dwóch nietrzeźwych kierowców zatrzymanych przez zambrowskich policjantów
Miniony weekend na drogach powiatu zambrowskiego upłynął pod znakiem nieodpowiedzialnych zachowań kierowców. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kierowali pojazdami mając w organizmie 2 promile alkoholu, a jeden z nich doprowadził do zdarzenia drogowego.
-
Policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych
W weekend policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane. Dwóch mężczyzn trafiło do zakładu karnego, natomiast trzeci uniknął odbycia kary po opłaceniu zasądzonej grzywny.
-
ZA SZYBKO NA DK 63 – PRAWA JAZDY ZATRZYMANE
Policjanci zambrowskiej drogówki zatrzymali trzech kierowców, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Wszyscy kierowcy na trzy miesiące stracili prawa jazdy. Zostali również ukarani mandatami i punktami.
-
Przeszedł przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Policjanci znaleźli przy nim marihuanę
Rutynowa interwencja policjantów w Zambrowie zakończyła się zatrzymaniem 41 - letniego mieszkańca miasta. Funkcjonariusze, którzy zwrócili uwagę na mężczyznę przechodzącego przez jezdnię w niedozwolonym miejscu, znaleźli przy nim marihuanę.
-
Tryb przyspieszony dla kierowcy na zakazie
W trybie przyspieszonym za popełnione przestępstwo odpowiedział 45 - latek, który kierował Audi mając dwa dożywotnie zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mieszkaniec powiatu zambrowskiego został zatrzymany i trafił do policyjnej celi, a następnego dnia stanął przed sądem.
-
21 - latek zatrzymany z amfetaminą
Zambrowscy policjanci zatrzymali 21 - letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W kieszeni jego spodni mundurowi znaleźli zawiniątka z białym proszkiem, które po wstępnym badaniu okazały się amfetaminą.
-
Chcieli wyłudzić 50 tysięcy złotych zostali zatrzymani
59-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego padł ofiarą oszustwa inwestycyjnego. Dzięki jego czujności oraz szybkiej reakcji policjantów zatrzymano osoby podejrzane o próbę wyłudzenia 50 tysięcy złotych. Decyzją sądu mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy.
-
Wykaz punktów kontroli autobusów - Wakacje 2026
W okresie wakacji policjanci ruchu drogowego w całym kraju będą prowadzić wzmożone kontrole autobusów przewożących dzieci i młodzież na letni wypoczynek. Celem działań jest zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom wyjazdów.
-
Zatrzymani nietrzeźwy kierowca bez uprawnień i pijany kierujący hulajnogą
Dwóch nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego zatrzymali policjanci z zambrowskiej drogówki. Jeden z nich miał 1,2 promila alkoholu w organizmie i nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania, drugi zaś jechał hulajnogą elektryczną po alkoholu, za co został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tysiąca złotych.
-
JECHALI ZA SZYBKO - STRACILI PRAWA JAZDY
Mundurowi z zambrowskiej drogówki zatrzymali do kontroli Audi i BMW. Siedzący za kierownicami aut, 30 - latek i 32 - latka, przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym, a na licznikach mieli 128 i 105 km/h. Oboje stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami, a ich konta zasiliły punkty.
-
Dwóch mężczyzn zatrzymanych przez policjantów - jeden był poszukiwany, drugi miał narkotyki
Dwóch mężczyzn zatrzymali wczoraj policjanci z Zambrowa. Jeden był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności, drugi miał narkotyki.
-
(NIE)TRZEŹWY PONIEDZIAŁEK W POWIECIE ZAMBROWSKIM
Wczoraj policjanci z zambrowskiej drogówki zwracali szczególną uwagę na trzeźwość kierowców. Głównym celem akcji była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zapobieganie tragediom na drogach. Z 700 przebadanych kierowców dwóch zdecydowało się wsiąść za kierownicę po alkoholu.