Aktualności

Uroczystość powołania pełniącego obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Zambrowie

Data publikacji 19.03.2024

Dziś w obecności I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku insp. Krzysztofa Woźniewskiego odbyło się uroczyste wprowadzenie do zambrowskiej jednostki policji pełniącego obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Zambrowie insp. Artura Maksymiuka. W uroczystości wzięli udział Prokuratorzy z Prokuratury Rejonowej w Zambrowie, kadra kierownicza zambrowskiej komendy, a także funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków inspektorowi Arturowi Maksymiukowi na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Zambrowie. Inspektor Artur Maksymiuk dotychczas pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach. Do zambrowskiej jednostki nowo powołanego komendanta wprowadził I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektor Krzysztof Woźniewski. W uroczystości udział wzięli Prokuratorzy z Prokuratury Rejonowej w Zambrowie, a także kadra kierownicza, policjanci i pracownicy jednostki. Podczas uroczystości inspektor Artur Maksymiuk  przywitał Sztandar Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, a następnie złożył meldunek o przejęciu obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Zambrowie. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektor Krzysztof Woźniewski pogratulował nowemu komendantowi oraz życzył powodzenia na nowym stanowisku.

Z jednostką pożegnał się pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Zambrowie młodszy inspektor Mariusz Głębocki, który przez 20 lat pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie. Młodszy inspektor Mariusz Głębocki nie krył wzruszenia żegnając się ze swoimi współpracownikami. Dziękował za każdy dzień służby w zambrowskiej komendzie.

Powrót na górę strony