Aktualności

Stracił prawo jazdy za prędkość

Data publikacji 05.03.2024

2500 złotych mandatu otrzymał kierowca, który przekroczył prędkość o 71 kilometrów na godzinę. 35-latek stracił prawo jazdy. Miejsce kontroli wskazane jest przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Policjanci z zambrowskiej drogówki sprawdzali, czy kierowcy przestrzegają ograniczenia prędkości. Miejsce to jest wielokrotnie wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. To właśnie tam mundurowi zatrzymali do kontroli 35-letniego kierowcę bmw, który jechał z prędkością 121 km/h. Tym samym mężczyzna przekroczył dopuszczalną na tym odcinku drogi prędkość o 71 km/h. 35-latek stracił prawo jazdy. Został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych, a jego konto zasiliło 15 punktów.

Apelujemy o ostrożność na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Każde nieodpowiedzialne zachowanie na drodze może nieść za sobą poważne konsekwencje.

Powrót na górę strony