Aktualności

Pomagamy Ksawciowi - synowi policjanta

Data publikacji 18.05.2023

Ksawery Jasiński to 4-letni syn naszego kolegi Kamila Jasińskiego z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie. Ksawery urodził się z rzadką wadą rozwojową prawego ucha. Prosimy o udział w licytacjach i przekazywanie 1,5% podatku na rzecz Ksawerego. Liczy się każda pomoc...

Kamil od czternastu lat jest policjantem, pracuje w wydziale ruchu drogowego. Zawsze zaangażowany w pomoc innym ludziom, życzliwy oddany wszystkim potrzebującym pomocy. Gdy urodził się jego syn Ksawery usłyszał od lekarzy, że dziecko ma rzadką wadę rozwojową ucha. Długi proces leczenia, pobyty w szpitalach, ciągłe wyjazdy spowodowały, że świat dziecka zmienił się w szpitalny koszmar.

Operacja w Polsce jest możliwa, dopiero gdy będzie miał 10 lat. Przy takiej wadzie Ksawery potrzebuje ich 3 a nawet 4. W Polsce nie ma możliwości odbudowy kanału słuchowego. Ksawery w dalszym ciągu miałby wadę nieumiarkowaną. Obecnie pojawiła się możliwość operacji w USA. Operacja metodą CAM polega na odbudowie kanału słuchowego oraz rekonstrukcji małżowiny usznej za pomocą jednej operacji, co oznacza dla Ksawerego mniej cierpienia i możliwość odzyskania słuchu.

Z całego serca prosimy o pomoc.

Obecnie na stronie internetowej https://www.siepomaga.pl trwa zbiórka środków na dalsze leczenie chłopca.

Link do zbiórki :

https://www.siepomaga.pl/ksawery-jasinski

Link do strony licytacyjnej Ksawerego:

https://www.facebook.com/groups/873773793016867

Można również przekazać 1,5% podatku na rzecz Ksawerego, KRS 0000396361 Cel szczegółowy 0271452 Ksawery

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy.

Powrót na górę strony