Aktualności

Posiadali narkotyki - zostali zatrzymani

Data publikacji 29.07.2022

Zambrowscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o posiadanie narkotyków. Jeden z nich miał schowaną marihuanę w bieliźnie. Drugi wpadł podczas kontroli drogowej. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zambrowscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o posiadanie narkotyków. Pierwszy "wpadł" w ręce dzielnicowych z Posterunku w Rutkach. W jednej z miejscowości na terenie powiatu zambrowskiego policjanci zauważyli siedzącego w samochodzie mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął odwracać głowę i dziwnie zachowywać się. Chwilę później okazało się, co było przyczyną takiego zachowania mężczyzny. Otóż 29-latek, w bieliźnie ukrywał foliowe zawiniątko z suszem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Drugi z mężczyzn został zatrzymany przez Naczelnika Prewencji zambrowskiej jednostki. 31-latek posiadał w kieszeni spodni foliową torebkę z suszem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony