Policjanci rozmawiali z młodzieżą na temat bezpieczeństwa podczas wakacji oraz o swojej ciekawej służbie

Data publikacji 22.08.2023

Zambrowscy policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-epidemiologicznej omówili zasady bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji, uczestnikom obozu militarnego w Ośrodku Szkolenia Poligonowego GROM – GROUP w Czerwonym Borze. Mundurowi przybliżyli młodzieży zasady rekrutacji do Policji i opowiedzieli o swojej ciekawej, a także pełnej wyzwań służbie.

Zambrowscy policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-epidemiologicznej spotkali się z uczestnikami obozu militarnego w Ośrodku Szkolenia Poligonowego GROM GROUP w Czerwonym Borze. W ramach programu pn. ,,Bezpieczne wakacje” omówiono podstawowe zasady bezpieczeństwa ze szczególna uwagą na rozważne spędzanie czasu wolnego nad wodą. Słuchaczom przypomniano również o odpowiedzialności prawnej nieletnich i jakie konsekwencje mogą ponieść za nieprzestrzeganie przepisów prawa. Prelegenci przypomnieli numery alarmowe oraz wyjaśnili kiedy należy z nich korzystać.

W drugiej części spotkania funkcjonariusze rozmawiali z młodzieżą o swojej codziennej i ciekawej służbie oraz przybliżyli specyfikę służby w Policji. Mundurowi zachęcali młodych, sprawnych ludzi, którzy właśnie nabywają umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach i doświadczają niecodziennych wrażeń, do wstąpienia w szeregi Policji. Zapoznano młodzież z bogatą ofertę szkoleniową oraz poinformowano o możliwości podjęcia nauki na studiach w systemie zaocznym lub kontynuacji studiów. Uczestnikom szkolenia przekazano materiały edukacyjne, informatory oraz kwestionariusze osobowe niezbędne do przedłożenia w pierwszym etapie procedury kwalifikacyjnej.

Jeżeli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, robić coś pożytecznego, mieć stabilna pracę - wstąp w szeregi Policji!

  • spotkanie profilaktyczne
  • spotkanie profilaktyczne
  • spotkanie profilaktyczne
Powrót na górę strony