TRZY PRZEKROCZENIA PRĘDKOŚCI NA DK8 - TRZY MANDATY PO 2,5 TYSIĄCA ZŁOTYCH

Data publikacji 12.04.2022

Obowiązujący od początku roku nowy taryfikator mandatów przewiduje surowsze kary dla kierowców popełniających wykroczenia drogowe. Policjanci z zambrowskiej drogówki, tylko w niedzielne przedpołudnie, zatrzymali trzech kierowców za znaczne przekroczenia prędkości na krajowej "ósemce". Mężczyźni otrzymali mandaty w wysokości 2500 złotych.

Policjanci z zambrowskiej drogówki, w niedzielę, sprawdzali prędkość z jaką jeżdżą kierowcy na krajowej "ósemce". Kamera nieoznakowanego radiowozu nagrała trzech piratów drogowych. Pierwszy z nich został zatrzymany do kontroli drogowej około 11. Audi z lawetą jechało 176 kilometrów na godzinę, gdzie obowiązuje "osiemdziesiątka". Z kolei godzinę później, na policyjny radar wpadło volvo. Jego kierowca, na "stodwudziestce", przekroczył dopuszczalną prędkość o 86 kilometrów na godzinę. Chwilę później, na tym samym odcinku drogi, kierowca seata jechał o 62 kilometry za szybko. Wszyscy kierujący zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 2 500 złotych. Konta kierowców zasiliły też punkty karne.

  • Na dole i górze ekranu dane z wideorejestratora. Radiowóz wykonujący pomiar jadącego przed nim pojazdu  z wynikiem 176 kilometrów na godzinę.
  • Na dole i górze ekranu dane z wideorejestratora. Radiowóz wykonujący pomiar jadącego przed nim pojazdu  z wynikiem 206 kilometrów na godzinę.
  • Na dole i górze ekranu dane z wideorejestratora. Radiowóz wykonujący pomiar jadącego przed nim pojazdu  z wynikiem 192 kilometrów na godzinę.
Powrót na górę strony