12 zatrzymanych za posiadanie narkotyków

Data publikacji 28.05.2020

Zambrowscy policjanci, tylko od początku maja, zatrzymali 12 mężczyzn w wieku od 15 do 32 lat, którzy posiadali narkotyki. W wyniku kilku realizacji funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 1730 gramów amfetaminy, 944 gramy marihuany i blisko 240 tabletek ekstazy. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty, a trzech z nich za posiadanie znacznej ilości środków odurzających trafiło do aresztu.

Tylko w maju funkcjonariusze zambrowskiej komendy zatrzymali 12 osób w wieku od 15 do 32 lat, które posiadały środki odurzające. Przy wsparciu kolegów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, mundurowi w wyniku wnikliwej pracy operacyjnej ujawnili i zatrzymali 3 mężczyzn posiadających znaczną ilość narkotyków. 30-latek posiadał ponad 328 gramów amfetaminy i ponad 200 gramów marihuany. U 28-letniego mężczyzny ujawniono blisko 82 gramy ziela konopi i ponad 40 gramów amfetaminy. Natomiast kolejny 28-letni zambrowianin posiadał ponad 180 gramów amfetaminy, 5 gramów marihuany i ponad 230 tabletek ekstazy. Decyzją sądu mężczyźni najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie.

W wyniku kilku realizacji, zambrowscy policjanci zabezpieczyli ponad 1730 gramów amfetaminy, 944 gramy marihuany i blisko 240 tabletek ekstazy. Wszyscy zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty i teraz odpowiedzą przed sądem.


 

  • Zabezpieczone środki psychoaktywne; tabletki ecstasy, woreczek z suszem, z białym proszkiem oraz waga.
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki, tj.  trzy woreczki z suszem konopi, woreczek i pojemnik z białym proszkiem - amfetamina oraz po kilka sztuk banknotów o nominale 200zł., 100zł. i 50zł.
  • Osiem sztuk woreczków foliowych z białym proszkiem, tj. z amfetaminą.
  • Trzy woreczki z marihuana, pojemnik i woreczek z amfetamina oraz pojemnik z pieniędzmi.
  • Narkotyki w postaci amfetaminy - dziesięć woreczków oraz marihuany - jedenaście woreczków.
  • Woreczek z zawartością suszu konopi ujawniony w samochodzie osobowym.
Powrót na górę strony