Kolejne osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków - 2019 - KPP Zambrów

Kolejne osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

Data publikacji 20.11.2019

Zambrowscy policjanci ujawniają kolejne osoby posiadające narkotyki. W przeciągu tygodnia mundurowi zatrzymali 4 mężczyzn, łącznie posiadających blisko 4 gramy amfetaminy i ponad 2 gramy marihuany. Kolejny zatrzymany mężczyzna to 29 – letni kierowca volkswagena, który prowadził pojazd będąc pod wpływem amfetaminy. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Zambrowscy policjanci, w ubiegłą środę, podczas patrolowania jednego z osiedli na koszarach zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął biec w przeciwnym kierunku. Podczas krótkiego pościgu mundurowi zatrzymali 19 – latka. Szybko wyszło na jaw co było przyczyną ucieczki mężczyzny. Mundurowi znaleźli przy nim 3 gramy białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Jeszcze tej samej nocy, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli volkswagena, którego 29 – letni kierowca nie posiadał przy sobie prawa jazdy i prowadził pojazd będąc pod wpływem amfetaminy.

Wczoraj w godzinach wieczornych, na ulicy Magazynowej mundurowi zauważyli mężczyznę spożywającego alkohol. Podczas legitymowania mężczyzna zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Jak się okazało 31 – letni zambrowianin posiadał przy sobie blisko gram marihuany.

Natomiast, dzień wcześniej podczas legitymowania, w rejonie jednego z bloków przy Alei Wojska Polskiego, dwaj mężczyźni próbowali uciec policjantom. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali 21-latka, przy którym ujawnili ponad gram suszu oraz szklaną ,,lufkę”. Kolejny uciekinier to 30–latek, który posiadał ponad gram białego proszku. Po wstępnym badaniu narkotesterem okazało się, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 

  • Po lewej stronie zdjęcia emblemat z herbem miasta Zambrów z napisem Policja umieszczonym na górze oraz napis Komenda Powiatowa Policji. po prawej stronie zdjęcia kajdanki.
  • Woreczek strunowy z zawiniątkiem w folii koloru ciemnego.
  • Woreczek z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku, dwa woreczki strunowe z suszem koluru zielonego oraz tzw. szklana lufka.