KPP Zambrów

Aktualności

Blok KWP

Linki

Reporter
autokar
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
dzici
niebieska
policjant
Telefon zaufania dla dzieci
ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS – WSTĄP DO POLICJI!
Konkurs dla przedszkoli na ODBLASK
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu

Ruch drogowy

 1. ,,Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą”

  Zambrowscy policjanci przeprowadzili kolejne działania prewencyjne pn. ,,Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą”. Celem akcji jest podniesienie świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego zachowania nad wodą podczas letniego wypoczynku.

 2. ,,Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”, ,,Moja Komenda” oraz ,,Zostań jednym z Nas - Wstęp do Policji” to działania przybliżone społeczeństwu podczas 12 Ogólnopolskiego Zlotu Motocyklowego na Targowicy Miejskiej w Zambrowie, zorganizowany przez Klub Miłośników Motocykli ,,ŻUBR”

  Zambrowscy policjanci podczas 12 Ogólnopolskiego Zlotu Motocyklowego na Targowicy Miejskiej w Zambrowie promowali służbę w Policji, wyjaśnili do czego służą i jak obsługiwać aplikacje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństw oraz Moja Komenda. Przedsięwzięcie było doskonałą okazją by porozmawiać z mieszkańcami i przyjezdnymi gośćmi o szeroko rozumianym bezpieczeństwie oraz przybliżyć działania ,,Kręci mnie bezpieczeństwo...” w czasie wakacji - nad wodą, czy w podróży. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oprócz zabezpieczania ,,Parady Motocykli” zwracali baczną uwagę na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 3. Wakacyjnie z zambrowską Policją

  Funkcjonariusze zambrowskiej Policji w związku z okresem wakacyjnym spotkali się z dziećmi i młodzieżą podczas półkolonii w Ośrodku Wsparcia Rodziny „Caritas”. Mundurowi przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa nad wodą w ramach działań ,,Kręci mnie bezpieczeństwo...", ostrzegają przed skutkami zażywania środków psychoaktywnych omawiając działania ,,Mam wybór... wybieram rozsądek" oraz przypominają o zasadach bezpieczeństwa na drogach.

 4. Stracili prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym

  W miniony weekend, policjanci z zambrowskiej drogówki, przeprowadzili akcję ,,Bezpieczny kierunek-Mazury”, w ramach ogólnopolskich działań prewencyjno–kontrolnych ,,Kaskadowy pomiar prędkości”. Funkcjonariusze zatrzymali prawa jazdy pięciu kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Miejsca, w których do kontroli zostali zatrzymani ,,piraci drogowi” wskazane były na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 5. Promocja Policji podczas ,,Dni otwartych” w I Liceum Ogólnokształcącym w Zambrowie

  Podczas ,,Dni otwartych” w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie zapoznano młodych ludzi z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa, przybliżono aplikację ,,M” oraz promowano pracę w Policji.

 6. Piknik Rodzinny w Kołakach Kościelnych - Powiat Zambrowski

  Podczas Pikniku Rodzinnego mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie oraz przedstawiciele innych służb mundurowych przeprowadzili działania profilaktyczne ukierunkowane na wzrost świadomości osób pieszych, rowerzystów, motocyklistów oraz kierowców samochodów poprzez promowanie problematyki bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Zaprezentowano jak działa i do czego służy Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, przeprowadzono działania ,,Kreci mnie bezpieczeństwo … nad woda” oraz ,,Mam wybór … wybieram rozsądek”.