KPP Zambrów

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Aktualności

Blok KWP

Linki

Ruch drogowy

 1. JECHALI ZA SZYBKO - STRACILI PRAWA JAZDY

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, prowadzą działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przedczoraj mundurowi, na terenie całego powiatu, od wczesnych godzin rannych, egzekwowali od kierowców przestrzeganie ograniczeń prędkości.

 2. KOLEJNI POSZUKIWANI W RĘKACH ZAMBROWSKICH POLICJANTÓW

  Zambrowscy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Jeden z nich to 51-latek poszukiwany przez sąd w związku z uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego, zaś drugi 59-latek za nieopłacenie grzywny za popełnione wykroczenia.

 3. KIEROWAŁ POMIMO ZAKAZU SĄDOWEGO

  Policjanci z zambrowskiej drogówki wyeliminowali z ruchu drogowego nieodpowiedzialnego kierowcę. 44-latek kierował pojazdem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyźnie za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. ZA PRĘDKOŚĆ STRACIŁ PRAWO JAZDY

  W jednej z miejscowości w powiecie zambrowskim kierowca skody przekroczył dopuszczalną prędkość o 56 kilometrów na godzinę. Mężczyzna od razu stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem.

 5. Nietrzeźwa 42 latka za kierownicą opla

  1,5 promila alkoholu w organizmie miała 42 latka, która jechała oplem ulicami Zambrowa. Jej jazdę w centrum miasta zakończyli policjanci z zambrowskiej drogówki. Kobieta straciła prawo jazdy, a teraz grozi jej kara do 2 lat pozbawiania wolności.

 6. Nowy radiowóz w zambrowskiej komendzie Policji

  Dziś, oficjalnie zambrowska Policja otrzymała nowy samochód osobowy w policyjnej wersji nieoznakowanej RD Video. BMW zakupiono w ramach Programu modernizacji Policji na lata 2017 - 2020, natomiast współfinansowano ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku.