Dzielnicowi promowali służbę w Policji - 2019 - KPP Zambrów

Dzielnicowi promowali służbę w Policji

Data publikacji 16.09.2019

Zambrowscy dzielnicowi promowali służbą w Policji podczas VII edycji zespołowego biegu Grom Challenge 2019 w Czerwonym Borze. Mundurowi rozmawiali na temat pracy w Policji oraz promowali aplikację Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Moja Komenda

W minioną sobotę, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, podczas VII edycji zespołowego biegu Grom Challenge 2019 w Czerwonym Borze, promowali zawód policjanta ,,Zostań jednym z Nas. Wstąp do Policji”. Spotkanie z uczestnikami biegu było doskonałą okazją do zachęcenia młodych ludzi aby wstąpili w szeregi Policji. Dzielnicowi mówili o swojej ciekawej pracy, a także o możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Przedstawiono bogatą ofertę szkoleniową oraz poinformowano o możliwości podjęcia nauki na studiach w systemie zaocznym lub kontynuacji studiów. Osobom zainteresowanym przekazano materiały edukacyjne, informatory oraz kwestionariusze niezbędne do przedłożenia w pierwszym etapie procedury kwalifikacyjnej. Dzielnicowi wyjaśnili również czym jest i na czym polega aplikacja Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Moja Komenda zachęcając do korzystania z nich.

Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, robić coś pożytecznego, mieć stabilną pracę - wstąp w szeregi Policji! Policjant to trudna służba, ale także wyjątkowe powołanie i szlachetna przygoda naznaczona poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi. ZOSTAŃ POLICJANTEM w Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie!

Zadzwoń i dowiedz się więcej: tel: 86 474 19 18