Kolejni, nietrzeźwi kierowcy wyeliminowani z ruchu - 2019 - KPP Zambrów

Kolejni, nietrzeźwi kierowcy wyeliminowani z ruchu

Data publikacji 06.08.2019

Zambrowscy policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Obaj mężczyźni mieli blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, wczoraj wyeliminowali z ruchu kolejnych dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany do kontroli na jednej z ulic Zambrowa tuż przed godziną 9.00. 34 – letni mężczyzna, zdecydował się wsiąść za kierownicę swojego lanosa mając blisko promil alkoholu w organizmie. Niespełna godzinę później w Rutkach Kossakach, w miejscu oznaczonym przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, zambrowska drogówka zatrzymała do kontroli audi. Jak się okazało, 28 -letni mieszkaniec gminy był w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu w organizmie.

Teraz, obaj mężczyźni, za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Zambrowscy policjanci apelują do kierowców o wyobraźnię i rozwagę! Bezpieczeństwo na drodze zależy przede wszystkim od każdego z nas.