DNI OTWARTE W KOMENDZIE POLICJI W ZAMBROWIE - 2019 - KPP Zambrów

DNI OTWARTE W KOMENDZIE POLICJI W ZAMBROWIE

Data publikacji 23.07.2019

Komendant Powiatowy Policji zaprasza na ,,Dni otwarte” do zambrowskiej komendy, które odbędą się 25 lipca 2019 roku w godz. 10:00 – 14:00. W tym dniu, wspólnie będziemy mogli uczcić jubileusz 100 – lecia powstania Policji Państwowej, dzieląc się drogocennym darem jakim jest krew.

Komendant Powiatowy Policji w Zambrowie zaprasza do wzięcia udziału w ,,Dniach otwartych”, które odbędą się w dniu 25 lipca 2019 roku, w godz. 10:00-14:00. Uczestnicy spotkania będą mogli zobaczyć z bliska jak wygląda i na czym polega praca zambrowskich funkcjonariuszy i pracowników oraz usłyszeć o różnicach między służbą w poszczególnych wydziałach. Profilaktycy zambrowskiej komendy przeprowadzą działania edukacyjno - informacyjne, a dla najmłodszych uczestników zostaną przekazane upominki.

Mundurowi zapraszają do wspólnego uczestnictwa w jubileuszu 100 – lecia powstania Policji Państwowej, biorąc udział w zbiórce krwi, na którą w okresie letnim znacząco wzrasta zapotrzebowanie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do autokaru Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, który będzie do dyspozycji przy budynku Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, ul. Aleja Wojska Polskiego 4a, w godzinach 10:00 – 13:00

Mundurowi zachęcają do udziału w tej szlachetnej akcji!