Policja poszukuje sprawcy kradzieży - 2019 - KPP Zambrów

Policja poszukuje sprawcy kradzieży

Data publikacji 02.07.2019

Zambrowscy policjanci poszukują osób, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, który w jednym ze sklepów przy ul. Mazowieckiej w Zambrowie dokonał kradzieży markowych perfum.

Zambrowscy policjanci poszukują osób, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, który w dniu 6 czerwca 2019r., w jednym ze sklepów przy ul. Mazowieckiej w Zambrowie dokonał kradzieży kilku sztuk markowych perfum.

Prosimy wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie, pod nr tel. (086) 474 19 00, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem komórkowym 112.

 

  • Mężczyzna wchodzi do sklepu kosmetycznego ma założone okulary korekcyjne, na głowie czapka z daszkiem  koloru jasnego, koszulka koloru szarego, niebieskie spodenki. Na ramieniu sportowa saszetka koloru czarnego.
  • Mężczyzna w okularach, na głowie czapka z daszkiem  koloru jasnego, koszulka koloru szarego, niebieskie spodenki, sportowe buty koloru czarnego. Na ramieniu sportowa saszetka koloru czarnego. W ręku trzyma sklepowy kosz na zakupy.
  • Mężczyzna odchodzi od półki z kosmetykami. W prawym ręku trzyma kosz na zakupy, a lewym reku trzyma pudełko z perfumami.