Policja poszukuje - 2019 - KPP Zambrów

Policja poszukuje

Data publikacji 24.06.2019

Zambrowska policja poszukuje osób, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości dwóch kobiet, które w dniu 24 kwietnia 2019r. w jednym z mieszkań w Zambrowie dokonały kradzieży biżuterii.

Zambrowska policja poszukuje osób, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości dwóch kobiet w wieku około 30 lat, które w dniu 24 kwietnia 2019r., pod pretekstem napicia się wody weszły do jednego z mieszkań przy ul. Bema w Zambrowie i dokonały kradzieży złotej biżuterii.

Prosimy wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości kobiet o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie, pod nr tel. (086) 474 19 00, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem komórkowym 112.


 

  • Wizerunek kobiety: wiek około 30 lat, włosy koloru brązowego do ramion z grzywka na czole, lekko falowane, oczy duże koloru brązowego, twarz okrągła.
  • Wizerunek kobiety w wieku około 30 lat, włosy proste do ramion, cieniowane z przedziałkiem na boku, koloru brązowego lekko siwawe, oczy koloru brązowego.