Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków - 2019 - KPP Zambrów

Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 24.06.2019

Zambrowscy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę posiadającego przy sobie środki odurzające. 23-letni mieszkaniec Zambrowa usłyszał już zarzut i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, w minioną środę, na jednej z ulic Zambrowa, zatrzymali mężczyznę, przy którym ujawnili gram białego proszku oraz 4 gramy suszu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana. 23-letni mieszkaniec Zambrowa był już wcześniej znany policjantom z popełniania przestępstw narkotykowych. W mieszkaniu podejrzanego mundurowi ujawnili dodatkowo 140 gramów suszu, 800 gramów białego proszku i wagę elektroniczną. W tym przypadku również wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana i amfetamina. Zambrowianin usłyszał już zarzut i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. 

  • Policjant Wydziału Kryminalnego, w kamizelce odblaskowej z napisem Policja, nadzorujący zatrzymanego podczas czynności służbowych.
  • Zdjęcie przedstawia zatrzymane akcesoria do pakowania, środków psychoaktywnych, w tym: woreczki strunowe, waga elektroniczna, specjalny młynek. Na stoliku znajduje się 30 szt. tzw. ,,lufek" ułożonych i zawiniętych w kolorowy papier. W specjalnym pudełku znajduje się susz koloru zielonego, a także siedem sztuk w kształcie kul zawiniętego  w papier suszu.
  • Funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego zakłada kajdanki, dla zatrzymanego, na ręce trzymane z tyłu.