Dobór do Policji w ,,Siwej” - 2019 - KPP Zambrów

Dobór do Policji w ,,Siwej”

Data publikacji 16.03.2019

W piątek uczniowie klas trzecich z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie, o profilu mundurowym wzięli udział w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej – nabór do służby w Policji.

W miniony piątek funkcjonariusze i pracownicy z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie oraz pedagodzy Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości przygotowali symulację przyjęć do Policji - ,,Zostań jednym z nas”. Uczniowie klas trzecich o profilu mundurowym wzięli udział w ,,Programie nauczania dla klas ponadgimnazjalnych w zakresie funkcjonowania policji” opracowanym przez Komendę Główną Policji. Szczególną uwagę skupiono na rozmowie, która jest jednym z elementów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji. Uczniowie mogli na własnej skórze przekonać się jakie emocje towarzyszą podczas starania się o przyjęcie do pracy. Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Kandydaci do służby w Policji nabrali pewności siebie i wyciągnęli wnioski jak należy postępować podczas rekrutacji.

  • Logo/naszywka Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie z biało - srebrną gwiazdą na jasnoniebieskim tle i haftowanym napisem.
  • Uczennica wypełniająca test wiedzy.
  • Uczennica zakreślająca odpowiedź na teście wiedzy
  • Kandydatka do rozmowy kwalifikacyjnej przygotowująca się do wypełnienia testu wiedzy, ubrana w mundurek klasy o profilu policyjnym, w kolorze jasnoniebieskim.
  • Rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem starającym się o przyjęcie do służby. Komisja w składzie dwóch pedagogów, Policjant i pracownik cywilny. W tle napis POLICJA na niebieskim tle.
  • Komisja w składzie: pedagog szkolny, pracownik cywilny i dwóch policjantów podczas rozmowy kwalifikacyjnej . W tle napis POLICJA na jasnoniebieskim tle.